معرفی صفحه درآمد

با ورود به صفحه ی سوم در منوی سمت راست به قسمت درامد ها وارد میشوید.

در قسمت بالا این صفحه شما شش بلوک مشاهده میکنید

بلوک اول ( کل پرداختی ها )که نشان دهنده کل پرداختی های ماینو به کیف پول شما میباشد. در واقع کل تسویه حساب های صورت گرفته تا به امروز.

بلوک دوم ( کل درامدها ) نشان دهنده کل پرداختی ها بعلاوه موجودی شما در ماینو که هنوز پرداخت نشده و در انتظار پرداخت .

بلوک سوم ( موجودی ) که موجودی حساب شما را در لحظه نشان میدهد. این مقدار برابر است با جمع درامد تایید شده ودر انتظار تایید.

بلوک چهارم ( درامد تایید شده ) که موجودی تایید شده شما در ماینو را نشان میدهد. این مقدار موجودی شما از آخرین تسویه حساب تا روز قبل می باشد.

بلوک پنجم ( درامد در انتظار تایید ) که موجودی در انتظار تایید شما در ماینو را نشان میدهد. این مقدار موجودی شما از روز قبل تا زمان حال می باشد.

بلوک ششم ( محدوده واریز ) نشان دهنده میزان رمزارزی است که شما تمایل دراید تا زمان رسیدن موجودی خود نزد ماینو قرار داشته باشد و به محض رسیدن موجودی شما به این مقدار، فرایند تسویه حساب با شما صورت خواهد گرفت.

در قسمت پایین می توانید اطلاعات موربوط به کیف پول شخصی خود را مشاهده نمایید یا اگر کاربر تازه وارد هستید آدرس کیف پول شخصی خود را در این قسمت با کلیک بر روی آیکن چرخ دنده به ماینو معرفی نمایید تا فرایند تسویه حساب بر روی این آدرس با شما صورت گیرد. توجه داشته باشید که در زمان ثبت نهایی حتما از درست بودن آدرس کیف پول خود مطمئن گردید. برای افزایش ضریب امنیت دارایی شما، می بایست در زمان ثبت اولیه یا تغییر آن حتما کد ارسال شده به شماره تماس خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید پس از هر بار ثبت و یا تغییر آدرس کیف پول در ماینو، یک بازه زمانی ۵ تا ۷ روز کاری تایید آن زمان خواهد برد.

در جدول اخر مقدار  و تاریخ واریزی های ماینو به کیف پول شما نمایش داده میشود  که هرکدام یک رسید تراکنش قابل استعلام در شبکه دارد .

1
اشتراک‌گذاری

ارسال پاسخ