معرفی داشبورد کاربری

پس از ورود به حساب کاربری با کلیک کردن روی آیکن آواتار سمت چپ در منوی بالا شما میتوانید نام و نام خانوادگی خود را مشاهده کنید همچنین با کلیک بر روی حساب کاربری مشخصات خود را مشاهده نمایید و در نهایت با کلیک بر روی خروج، از حساب کاربری خود خارج شوید. پیشنهاد میکنیم حتما پس از پایان استفاده خود از حساب کاربری، از آن نیز خارج شوید.

در گوشه سمت راست نوار بالا میتوانید داشبورد خود را به سایر رمزارز های مورد پوشش خدمات ماینو تغییر دهید. هر رمزارز داشبورد و سایر صفحات مرتبط به خود را دارد و برای استفاده از خدمات مرتبط با آنها نیازی به ثبت نام چند باره در ماینو نمی باشد.

در منوی سمت راست پنج صفحه مشاهده می کنید که نخستین آن داشبورد یا میز کار شما می باشد. سایر صفحات شامل کارگران، درآمد، سرور ها و پروفایل میباشد. توضیحات مربوط به هر یک از صفحات به صورت جداگانه آماده است.

با ورود به صفحه داشبورد میتوانید گزارش کلی از عملکرد فعالیت خود در ماینو مشاهده نمایید. اولین قسمت مربوط به نمودار هش ریت کل حساب کاربری شما میباشد. این نمودار بیانگر میانگین ۱۰ دقیقه ای هش ریت کل شما می باشد.واحد محاسبه هش ریت تراهش (TH) میباشد.

هر ماینر یا دستگاه استخراج را کارگر یا ورکر می نامند. در قسمت وضعیت کارگران شما تعداد کل، تعداد آنلاین و یا آفلاین کارگران خود را مشاهده می نمایید.

در بلوک هش ریت لحظه ایی قدرت پردازش لحظه تمام کارگران آنلاین شما نشان داده میشود که با هربار ورود به این صفحه می توانند متغییر باشد زیرا همانطور که گفته شد این قسمت مربوط به قدرت لحظه ای شما می باشد. در همین قسمت شما میتوانید میانگین قدرت پردازش خود در یک ساعت گذشته و یک روز گذشته را نیز مشاهده نمایید.

در قسمت موجودی شما میتوانید موجودی رمز ارزی خود را مشاهده نمایید و هرگاه موجودی شما به محدوده ی واریز برسد به صورت خودکار در پایان آن روز به آدرس کیف پول شخصی شما که به ماینو معرفی کرده اید واریز میگردد. در نمودار خطی پایین بلوک، درصد نزدیک شدن موجودی شما به محدوده واریز نشان داده میشود.

شما در قسمت نمودار درامد روزانه میتوانید میزان درامد روزانه خود را بر روی نمودار مشاهده نمایید.

در جدول پرداختی ها شما میتوانید پرداختی هایی که به محدوده ی واریز رسیده و به کیف پول شما واریز شده است را با جزئیات مشاهده نمایید.

قسمت پایین داشبورد مربوط به امار کل جهانی شبکه رمز ارز میباشد. بلوک اول نشان دهنده تعداد تراکنش های کل در انتظار تایید میباشد. بلوک دوم نشان دهنده قدرت کل شبکه میباشد. بلوک سوم دیفیکالتی یا شلوغی کل را نشان میدهد و بلوک چهارم قیمت ارز را به دلار و تومان نشان میدهد. همچنین با کلیک بر روی آیکن آبی رنگ گوشه تصویر در هر لحظه میتوانید با تیم پشتیبانی آنلاین ما در ارتباط باشید.

1
اشتراک‌گذاری

ارسال پاسخ