منصفانه معامله کنید …!

ارزش رمزارز ها تماماً تابعی از میزان عرضه و تقاضا بازار میباشد به همین دلیل هر فروشنده و یا خریداری میتوان بر اساس حجم دارایی خود، قیمت متفاوتی در بازار ارائه نماید. گاهی این قیمت ها کمتر از ارزش واقعی و گاهی نیز بالاتر از آن میباشد. شرایط ایده آل نیز قیمت منصفانه می باشد. ما آن را برای شما فراهم کردیم.

کوین ایکس، عضو جدید خانواده ماینو میباشد و در حوزه معاملات رمزارزی مورد استفاده قرار میگیرد. برای استفاده از آن تنهای کافی است یک حساب کاربری ایجاد نمایید و پس از احراز هویت اقدام به ثبت درخواست خرید یا فروش نمایید. تمام فراید به صورت خودکار انجام می پذیرد و در لحظه سفارش شما در یک بستر امن انجام می شود.

از این پس میتوانید درآمد حاصل از استخراج و یا پس انداز خود را با مناسب ترین قیمت تبدیل به ریال نمایید و یا اگر قصد سرمایه گذاری در این حوزه را دارید ما به شما کمک خواهیم کرد که با کمترین هزینه بیشترین مقدار خرید را داشته باشید.

در حال حاظر کوین ایکس از ۱۰ رمزارز اول بازار پشتیبانی میکند اما بر اساس نیاز مشتریان میتوان این مقدار را تا صدها رمزارز افزایش داد.

برای ثبت نام کافیست به آدرس portal.coinix.io مراجعه نمایید. همکاران ما در طی تمام مراحل ثبت نام و استفاده از خدمات در کنار شما هستند. جهت ارتباط با تیم پشتیبانی میتوانید علاوه بر ثبت تیکت در حساب کاربری، با شماره تماس ۰۲۱۹۶۶۱۸۶۱۹ تماس حاصل فرمایید.

 

همین الان شروع به خرید و فروش رمزارز نمایید

 

ماینو هر روز با خدماتی جدید در کنار شماست…

0
اشتراک‌گذاری

ارسال پاسخ